Kontrast:

Czcionka:

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji. Planowane wyniki operacji: Osiągnięcie oczekiwanego postępu finansowego we wdrażaniu LSR.
Typ/nazwa operacji: Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji.
Działanie PROW 2014-2020: M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER (RLKS – rozwój lokalny kierowany przez społeczność)

wtorek, 10 wrzesień 2019 10:32

Ziemia Gotyku na dożynkach gminnych

Pod koniec sierpnia oraz na początku września LGD Ziemia Gotyku gościła na dożynkach gminnych: w Szerokopasie w gminie Chełmża, w Papowie Biskupim oraz w Kamionkach Małych w gminie Łysomice. 

Na stoisku można było się zapoznać z działaniami LGD, najbliższymi naborami dla przedsiębiorców na podejmowanie i rozwijanie działalności gospodarczej, przedstawiono zasady konkursu "Na rowerach po trasie Ziemi Gotyku, pomysłów na mapę znajdziesz bez liku" w którym można wziąć udział do 15 października. Z kolei dzieci mogły zagrać w grę wielkoformatowę, puzzle oraz memory, najmłodsi otrzymali drobne upominki.     

 

biuro@ziemiagotyku.com

56 610 80 17

Brąchnówko 18, 87-140 Chełmża
Biuro czynne pn - pt 7.30-15.30

Copyright © 2016. projekt i wykonanie www.pollyart.pl

Strona korzysta z plików cookie