Kontrast:

Czcionka:

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie LSR, w tym realizację Planu Komunikacji. Planowane wyniki operacji: Osiągnięcie oczekiwanego postępu finansowego we wdrażaniu LSR.
Typ/nazwa operacji: Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji.
Działanie PROW 2014-2020: M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER (RLKS – rozwój lokalny kierowany przez społeczność)

środa, 24 luty 2021 15:02

Konkurs z okazji Dnia Kobiet

 KONKURS Z OKAZJI DNIA KOBIET

„Kobiecy biznes na obszarze LGD Ziemia Gotyku”

Zapraszamy mieszkanki gmin z obszaru LGD Ziemia Gotyku do konkursu na najciekawszą prezentację sylwetki przedsiębiorczej kobiety!

W konkursie należy zaprezentować swoja osobę i prowadzoną przez siebie działalność gospodarczą w formie prezentacji (5 slajdów) lub filmiku (trwającego min. 30 sek. - maks. 1 min). 

Drogie Panie! Pochwalcie się swoimi sukcesami! Liczy się Wasza kreatywność!

O wygranej zadecyduje ilość reakcji (serduszek) pod udostępnionymi prezentacjami/filmikami na profilu Facebook LGD Ziemia Gotyku.

NAGRODY

⭐1 miejsce - biznesowa/kobieca sesja zdjęciowa o wartości 300zł

⭐2 miejsce – planner biznesowy + voucher do salonu urody o wartości 100 zł

⭐3 miejsce - planner biznesowy + voucher do salonu urody o wartości 100 zł

Zgłoszenie do udziału w konkursie wraz z prezentacją/filmikiem należy przesłać do dnia 3 marca 2021 na adres e-mail ➡️projekty@ziemiagotyku.com ⬅️

W dniu 4 marca zgłoszenia spełniające warunki regulaminu konkursu zostaną opublikowane na profilu LGD Ziemia Gotyku na Facebooku i poddane pod głosowanie publiczności.

Głosowanie będzie trwało do 8 marca do godziny 8:00. W tym dniu nastąpi podsumowanie konkursu na uroczystym spotkaniu online na platformie www.clickmeeting.com.

Zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze kobiety Ziemi Gotyku do udziału w konkursie!

Do pobrania:

Regulamin konkursu_ aktualizacja z dnia 26.02.2021

biuro@ziemiagotyku.com

56 610 80 17

Brąchnówko 18, 87-140 Chełmża
Biuro czynne pn - pt 7.30-15.30

Copyright © 2016. projekt i wykonanie www.pollyart.pl

Strona korzysta z plików cookie